Kavel 49
Gerard Wessel 1960
High on pernod for Breakfast dancin outside (!) of Barcelona jail, 1990
28 x 28 cm.
bariet
ingelijst
1 van 10
gesigneerd
vintage print 1990, uit het boek'Gerard Wessel fotografeert Herman Brood'.